logo

Renegade

 

Nejschopnější malé SUV všech dob

 


Pro prozkoumání světa a prožití úžasných dobrodružství potřebujete vozidlo, které je připraveno na cokoliv. Jeep® Renegade má vše, co potřebujete a naopak nemá nic, co nechcete. Dobrodružství se blíží. Připravte se.

 

 Vydejte se na výlet tam, kde všechna dobrodružství začínají.

Vydejte se na virtuální prohlídku továrny v Melfi a buďte svědky každého kroku zrození modelu Jeep® Renegade. Interaktivní obrázky, exkluzivní videa a popisky vás provedou 13 klíčovými momenty výroby, od modelování karoserie až po finální testování.

Vydejte se na virtuální prohlídku

 

PŘIPRAVEN ZŮSTAT VE SPOJE NÍ S VAŠÍM SVĚTEM

 ZCELA NOVÁ SLUŽBA: UCONNECT™ LIVE


S modelem Jeep® Renegade jste vždy připojeni. Renegade kombinuje bezpečnost a zábavu pro zcela nový požitek z jízdy.
Aplikace Uconnect™ LIVE bude ke stažení na Apple App Store a Google Play v nadcházejících týdnech. Ovládněte svůj digitální svět!


ZJISTĚTE VÍCE O UCONNECT™ LIVE

 

Odlište se a vystupte z davu

 

 

JEĎTE

Renegade s prostorem pro pohodlnou jízdu až pěti osob, s vysoce funkčním a velkorysým zavazadlovým prostorem a množstvím úložných prostor má vše, co potřebujete k dokonalé zábavě.
 

 

 

NIC VÁS NEMŮŽE ZASTAVIT
RENEGADE TRAILHAWK®

 

Renegade Trailhawk® nabízí schopnosti na úrovni Trail Rated®, a to díky standardnímu pohonu Active Drive Low, o 25,4 mm větší světlé výšce, jedinečné přední a zadní části, ochranným krytům podvozku a 17palcovým offroadovým litým kolům s terénními pneumatikami.
 

ZJISTĚTE VÍCE O MODELU TRAILHAWK

 

Černý polep kapoty


Černý polep kapoty, který je k dispozici volitelně pro model Trailhawk®, nadále zvyšuje sebevědomý a odolný postoj tohoto kultovního vozu.

Kola a pneumatiky


Renegade Trailhawk® nabízí exkluzivní 17palcová offroadová litá kola s pneumatikami s drsnějším dezénem.

Koncová světla


Osobitá koncová světla se stylistickým vzorem vojenského kanystru dodávají modelu Renegade zcela jedinečný vzhled.

 

 

Objevujte


Projděte si naši galerii Jeep® Renegade a prohlédněte si tento model v akci.

 

 

Pozvánka na dobrodružství

 

 

 

 

Navržen s vášní


Uvnitř i vně je Jeep® Renegade plný chytrých designových prvků. Prozkoumejte je kliknutím na obrázky.

 

 

Nečekané zážitky

Od svého vzniku je značka Jeep® ztělesněním svobody, originality, dobrodružství a vášně a Jeep® Renegade je připravený ještě o něco lépe na jakékoliv nečekané situace. Je určen všem, kteří chtějí psát svůj vlastní příběh každý den.

Outdoorová výbava


Lehčí. Silnější. Funkčnější. Outdooroví nadšenci a dobrodruzi hledají vždy způsob, jak dělat věci lépe. Naši designéři si to vzali k srdci a touto filozofií se nechali inspirovat.

 

 

Historie značky Jeep®

I po více než 70 letech jsme stále oddáni skutečnému dobrodružnému životnímu stylu. Dobrodružství je hnacím motorem všech, kteří následují značku Jeep®. Touha vyhledávat nová dobrodružství navždy zůstane součástí našeho bohatého dědictví. A jeho součástí je i Jeep® Renegade.

Dobrodružství v terénu

Vozy Jeep® byly vždy známé pro své schopnosti v terénu. I Jeep® Renegade byl navržen na základě zkušeností z nejznámějších offroadových tratí světa. Proto je připraven zdolávat i ty nejnáročnější cesty a vy můžete bezpečně prozkoumávat místa, kam se nikdo jiný nedostane.