logo

Wrangler Unlimited

 

Design

I tomu nejmenšímu detailu byla při jeho výrobě věnována mimořádná pozornost pro váš maximální požitek z jízdy a pohodlí i na krátkých cestách. Dokonale navržené prvky a detaily kombinují funkčnost a komfort, počínaje tradičními kruhovými předními světlomety, sedmiotvorovou maskou chladiče, viditelnými závěsy kapoty motoru a dveří a měkkými povrchy a stříbrnými vložkami v interiéru konče. Nechte se unést jeho šarmem drsńáka i slavnou historií.

 

 

 


 

Verze

 

Čtyřdveřový Jeep® Wrangler je k dispozici ve třech verzích: Sahara a Rubicon. Čtyřdveřový Jeep® Wrangler Sahara je elegantní a netradičně vybavený model, který poskytne maximální komfort na silnici a svým stylem dokonale vynikne v městském provozu. Speciální verze Rubicon představuje ryzí dobrodružství a hrdost. Je schopna zdolat jakoukoliv cestu a terén. Při jízdě s Rubiconem zažijete neopakovatelné zážitky. Byl vytvořen pro ty, jež touží po svobodě jízdy i na nejrafinovanějších a nejnáročnějších offroadových tratích.
 

 

 


 

 

VÝKON

 

Výjimečných technických vlastností bylo u modelu Jeep® Wrangler Unlimited dosaženo díky zohlednění 5 aspektů: trakce, světlá výška, manévrovatelnost, nájezdové úhly a brodění. Ať už na silnici nebo v terénu, Wrangler Unlimited je vždy připraven překonat jakékoli nástrahy matky přírody.

 

 

 

 


 

TECHNOLOGIE

 

Multimediální systém UConnect® umožňuje v čtyřdveřovém modelu Wrangler obsluhovat mobilní telefon, satelitní navigaci a elektronická zařízení, jakými jsou například iPod® nebo chytrý telefon. Nový audio systém Alpine® vám pak zajistí výjimečný hudební zážitek.

 

 

 


 

BEZPEČNOST

 

Jeep® Wrangler Unlimited byl navržen tak, aby poskytl skvělou ovladatelnost, předcházel nehodám a v případě kolize zajistil maximální ochranu cestujících. Vybaven je řadou prvků aktivní a pasivní bezpečnosti. Tuhý a odolný rám vytváří pevnou strukturu pro zavěšení kol a zajišťuje tak výjimečné jízdní vlastnosti. Velký prostor mezi podélnými nosníky rámu umožnil ukrytí nádrže mezi kola a v případě nehody zajišťuje vynikající ochranu palivového systému. Do rámu je začleněno sedm příčníků, které přispívají k mimořádné tuhosti podvozku modelu Jeep® Wrangler a zlepšují jeho schopnosti v terénu.