logo

Podpora


MOPAR®


Mopar® je značka skupiny Fiat, která se zabývá prodejem originálních dílů a příslušenství a také službami péče a údržby vozidel Fiat SpA a Chrysler Group LLC. Posláním značky Mopar je zajistit zákazníkům značky Jeep® požitek z vlastnictví vozu po celou dobu jeho životnosti, a sice poskytnutím špičkových poprodejních služeb. Mopar® pečuje o vůz od okamžiku, kdy opouští dealerství. Zákazníkům poskytuje služby nejvyšší kvality, při kterých využívá nejmodernějších technologií, inovativní produkty, a také kvalitní a originální díly.ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY


Pouze ti, kteří znají každý detail a součást vozidla se mohou dokonale postarat o jeho další potřeby. Originální náhradní díly Mopar® jsou navržené a zkonstruované tak, aby zajistili spolehlivost, komfort a výkon, jaké vykazuje vůz v okamžiku, kdy opouští továrnu.PŘÍSLUŠENSTVÍ


Mopar® zákazníkům nabízí širokou škálu příslušenství pro další úpravu vozidel Jeep®, která je průběžně doplňována a modernizovana. Výrobky uvedené v katalogu jsou jedinečné v tom, že jsou vyvíjené v přímé spolupráci s konstruktérským týmem, který se podílel na vývoji samotného vozu. Takovýmto přístupem se dnes nemůže pochlubit žádná jiná společnost z oblasti poprodejních služeb. Vozidla se sedmiotvorovou maskou nabízela vždy velmi pestrou škálu úprav. Zejména Wrangler, pro který vznikly speciální řady pro kompletní moparizaci. Ostatně stačí si vzpomenout například na Wrangler Mountain. Avšak k dispozici je i řada příslušenství nabízeného jednotlivě, například chromované nebo lakované rámečky, kryty vnějších zpětných zrcátek, nebo lakovaný kryt rezervního kola s logem Jeep®. Mopar® se podepsal také na modelu Grand Cherokee S Limited, pro který dodal koncovky výfuku a difuzor v zadním nárazníku. Tyto prvky jsou zahrnuty také v katalogu příslušenství Mopar®.ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Potřebujete informaci nebo pomoc? Hledáte dílnu nebo autorizovaného prodejce? Chcete být informováni o probíhajících akcích?

Zákaznický servis I Am Jeep® poskytuje:
 • informace o modelech a službách, prodejní síti a nabízí nejvhodnější řešení
 • silniční asistenční službu 24 hodin denně, 365 dní v roce, která v případě poruchy nebo nehody zajišťuje odtahy, opravy a přistavení náhradního vozu

Zákaznická linka: 800 200 233, ze zahraničí: +420 221 586 612. Po-Pá 8-17h hodin. Asistenční služba: 24 hodin denně. E-mail: customercare.CZ@fcagroup.com. Pro informace o náhradních dílech kontaktujte náš autorizovaný servis.
Údržba


Každé vozidlo vyžaduje pravidelnou údržbu. Skupina Fiat proto pro každý model a verzi sestavila individuální plán pravidelné údržby, který je nezbytný pro zachování bezpečnosti a výkonnosti. Provádění pravidelných servisních prací rovněž optimalizuje výkon a spotřebu paliva a během životnosti vozu zaručuje plnění emisních předpisů a obecných pravidel ochrany životního prostředí. Vozidlo bude udržováno ve stavu, kterým vyhoví pravidelné technické prohlídce požadované zákonem.Jeep® 5 roků záruka

5 let záruka nebo 100 000 km na VŠECHNY VOZY JEEP

PODMÍNKY:

 • Na všechny vozy poskytuje JEEP 2 roky základní záruční doby a navíc 3 roky rozšířené záruky s limitem do 100.000 km. S každým vozem JEEP zakoupeným u autorizovaných prodejců je spojen komplexní servis a rozsáhlé záruky. JEEP poskytuje svým zákazníkům základní dvouletou záruku, rozšířenou o 3 roky (do 100.000 km) na mechanické výrobní vady, dvouletou záruku na výrobní vady laku a sedmiletou na prorezivění vnějších plechových dílů karoserie. Během základní dvouleté záruky není v rámci podmínek omezen počet najetých kilometrů a navíc je 24hodin denně po celé Evropě k dispozici služba silniční asistence.
 • Nabídka rozšírené záruky platí na vozy objednané do výroby od 1.2.2013. K rozšírené záruce lze dokoupit službu silniční asistence za 2 160 Kč vč DPH.
 • Rozsah a podmínky záruky jsou uvedeny v Záruční a servisní knížce vozidla resp. v podmínkách produktu rozšířené záruky nebo silniční asistence
 • O záručních podmínkách pro skladové vozy se informujte u našich prodejců.

 

Záruka

Záruka na konstrukci vozidla

Na všechny nové vozy je poskytována záruční doba 2 roky od data dodání vozu. Záruka se vztahuje na výrobní vady, které jsou opravené bezplatně a za využití originálních dílů nebo repasovaných dílů Mopar.


Záruční opravy jsou prováděné u dealera Jeep® a zahrnují:

 • opravu nebo výměnu vadné části
 • práci potřebnou pro vykonání výměny nebo opravy
 • dodání spotřebního materiálu potřebného pro provedení záruční opravy

Záruka na lak

Záruka je poskytována také na výrobní vady laku, a to v délce 24 měsíců od data dodání vozu.
Záruka se vztahuje na celý vůz nebo části v rozsahu nezbytném k odstranění anomálie zjištěné v souladu se standardními podmínkami výrobce.

Záruka proti prorezavění
Na vaše vozidlo se vztahuje záruka proti prorezavění karoserie.
Tato záruka pokrývá náklady na všechny díly a práci potřebnou k opravě nebo výměně jakéhokoliv plechu, který vykazuje známky prorezavění. Záruka se nevtahuje na kosmetickou korozi v důsledku narušení laku kamínky nebo poškrábáním.


Tato záruka se řídí dvěma časovými limity, a to od data doručení vozu:

 • pro plechy karoserie (lakované a viditelné zvenku) je časový limit 7 let bez omezení počtu najetých kilometrů
 • pro ostatní plechy je limit 24 měsíců bez omezení počtu najetých kilometrůSilniční asistence

Mobilní dílna
V případě nepojízdnosti vozidla z důvodu mechanické nebo elektrické poruchy, palivové chyby (vyjetí paliva, nesprávné palivo), defektu pneumatiky nebo vybité baterie vyšleme mechanika, který zajistí opravu na místě.

Odtažení
Pokud je váš vůz nepojízdný, zajistíme jeho odtažení do nejbližšího autorizovaného servisu.

Náhradní vozidlo
Po dobu opravy vám můžeme poskytnout náhradní vozidlo.

Náklady na dopravu
Pokud oprava nemůže být provedena týž den a vy se nacházíte více než 50 km od svého bydliště, nabídneme Vám možnost bezplatného návratu do místa vašeho bydliště nebo možnost vybrat si některou z nabídek a pokračovat v cestě.

Ubytování v hotelu
Pokud oprava nemůže být provedena týž den a vy si přejete počkat, než bude opraven, zajistíme vám hotelový pokoj. Hotel vám bude uhrazen v případě, že vaše bydliště je vzdáleno přes 50 km.

Převzetí opraveného vozidla
V případě opravy nepojízdného vozidla vám uhradíme cestovní výdaje, abyste si mohli převzít svůj vůz, jakmile bude opraven. Úhrada jízdného se týká případu, že vaše bydliště je vzdáleno více než 50 km.

Převoz vozidla
V případě, že oprava vozidla nemůže být zajištěna do pěti dnů, váš vůz necháme převézt a opravit v autorizovaném servisu v blízkosti vašeho bydliště.

Pick-up & go (exkluzivní služba pro Jeep Grand Cherokee)
V případě, že vozidlo nemůže být opraveno na místě, zajistíme odtah do nejbližšího autorizovaného servisu a tam, kde je to možné zajistíme současně náhradní vůz.

Informační servis
Podle směn a otevíracích hodin prodejců.