logo

 

Grand Cherokee

 

 

 

MAJESTÁTNÍ POSTOJ

 

 

 

INOVACE NÁS DOVEDLY AŽ SEM

 

Sebevědomý a elegantní design exteriéru vyzařuje sílu z každého úhlu pohledu. Grand Cherokee modelového roku 2017, od verze Laredo po provedení Summit, dostal prémiové stylistické zpracování včetně nové, modernější masky chladiče a provedení přední části, světla denního svícení, projektorové halogenové světlomety a bezvíčkovou nádrž paliva.

 

ELEGANTNÍ. VŠUDE KAM POJEDETE.

 

 

 

NOVÁ ÚROVEŇ RAFINOVANOSTI

 

Model Summit nabízí přepychovější a přívětivější interiér s prémiovými vyhřívanými sedadly čalouněnými kůží Natura Plus s lemováním, propracovaný semišový strop a doplňky z exotického pórovitého dřeva, jako i prvky s jedinečným měděným nebo chromovaným odstínem. Náš závazek k dokonalosti zahrnuje kůží čalouněný přístrojový panel, obložení dveří, středovou konzoli, loketní opěrku a novou hlavici řadicí páky.


JEDINEČNÉ PRVKY INTERIÉRU

 

 

LUXUSNÍ NA VŠECH ÚROVNÍCH

 

 

 

SCHOPNÝ A JEŠTĚ ÚČINNĚJŠÍ

 

 

 

 

HLADKÁ A ÚČINNÁ OSMISTUPŇOVÁ PŘEVODOVKA

 

Výjimečná nová osmistupňová automatická převodovka poskytuje razantní zrychlení a hladké řazení. Přepnutím nového voliče do režimu Sport nebo Drive získáte plnou kontrolu nad řazením pádly pod volantem. Umožňuje také zapojení plazivého převodového poměru 44,1:1 pro pomoc v terénu (za předpokladu, že vůz je vybaven dvoustupňovou redukcí).

 

 


KONTROLA TRAKCE SELEC-TERRAIN®

 

Legendární schopnosti vozidel Jeep® zlepšuje systém kontroly trakce Selec-Terrain®, který nabízí pět režimů pro zdolání jakýchkoliv podmínek včetně sněhu. Trakci zlepšují rovněž volitelné systémy pohonu všech kol Quadra-Trac II® nebo Quadra-Drive® II. Volitelné pneumatické odpružení Quadra-Lift® pak nabízí pět možností nastavení světlé výšky pro optimální jízdní výkon.
VZNĚTOVÝ MOTOR 3.0L V6 MULTIJET II

Vznětový přeplňovaný motor 3.0 V6 přináší čistou technologii pro nízké emise CO2. Čistý a rafinovaný motor pomáhá dosáhnout optimální spotřeby paliva při fascinujícím výkonu. V kombinaci s moderní osmistupňovou automatickou převodovkou může Jeep® Grand Cherokee modelového roku 2016 táhnout až 3500 kg těžký přívěs, což znamená, že hravě odtáhnete všechny své hračky kamkoliv se vám zachce.


AIRBAGY - PRO OCHRANU ZE VŠECH STRAN

 Grand Cherokee 2016, který nyní nabízí až 70 prvků bezpečnosti přináší ve standardu vícestupňové čelní airbagy řidiče a spolujezdce a také boční okenní airbagy. Standardní nárazová zóna v přední části vozu a boční výztuhy ve dveřích (integrované ve dveřích) pomáhají absorbovat energii nárazu a snížit její přenos na cestující.